• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W czwartek 8 września, przypada święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej po Mszy świętej błogosławieństwo ziarna przeznaczonego do siewu. Także w czwartek na Mszę świętą o g. 18.00 a póżniej na spotkanie zapraszamy dzieci z grupy "Boże Nutki".
  • Spotkanie młodzieży z Grupy Apostolskiej będzie w piątek po wieczornej Mszy świetej.
  • W sobotę o g. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta na rozpoczęcie nowego roku formacyjnego, na którą zapraszamy wszystkie wspólnoty i grupy parafialne.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. Na Oblasek za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę     o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Zarzecze. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy Świętej.
  • Dziękuję panu Leszkowi Kiebzak za nieodpłatne odnowienie i zamontowanie kraty wejściowej do Kaplicy na Oblasku.
  • W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na planowane inwestycje parafialne.
  • Także w przyszłą niedzielę odbędzie się XXX Jubileuszowa Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymka rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o g. 9.00 „u Piłata”, następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym będzie Msza święta w intencji rodzin i małżeństw naszej Archidiecezji a potem piknik rodzinny.