• Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny przeżywany pod hasłem: „Będziecie moimi świadkami”.
  • Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o 17.30. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.
  • Bóg Zapłać za złożone w Dniu Papieskim ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, przyznającej stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Zebrano kwotę 4240 zł.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w piątek /28.10/ – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Zofii będzie jeszcze do końca tego tygodnia.
  • Okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych  w tygodniu przed Mszą świętą oraz dodatkowo w sobotę od g. 16.30.
  • Trwa przyjmowanie wypominków. Ze stolików za ławkami można zabrać kartki do wypisania zmarłych. Wypominki jednorazowe składamy wraz  z dobrowolną ofiarą do puszki w zakrystii. Wypominki roczne przyjmowane są w kancelarii parafialnej lub zakrystii po Mszy świętej - ofiara w wysokości intencji mszalnej. Przy okazji wypominków prosimy o składanie w opisanych kopertach ofiar na wywóz śmieci i prace porządkowe na cmentarzu parafialnym w wysokości 30 złotych od rodziny.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. Ptasznica i ul. Sucha Góra za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Szkolna blok nr 1. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.