• Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ksiądz Andrzej Wciślak – Wicedyrektor Wydziału Katechetycznego w Krakowie. Program rekolekcji jest do zabrania z tyłu kościoła, znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii. Zapraszamy do udziału w naukach rekolekcyjnych oraz skorzystania w środę ze spowiedzi. Prosimy o nieodkładanie sakramentu pokuty na ostatnie dni przed świętami narażając się wtedy na długie czekanie w kolejce do konfesjonału.
  • We wtorek od g. 15.00 będziemy odwiedzać chorych i starszych z posługą sakramentalną przed świętami.
  • Zapraszamy podopiecznych grupy środowiskowej „Kolonia’ z rodzinami, wolontariuszy i wszystkie osoby chętne na Drogę Krzyżową, która odbędzie się w czwartek o g. 16.00. Po nabożeństwie będzie krótkie spotkanie integracyjne w salkach na plebanii.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Sukowic. Trasa tradycyjnie będzie przebiegała ul. Zagumnie i Na Oblasek.
  • Sobotnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP zostanie odprawione w najbliższą sobotę wyjątkowo po rannej Mszy świętej. W tym dniu podczas wieczornej Mszy świętej o g. 17.00 Arcybiskup Marek Jędraszewski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. poświęcimy palmy. Przed Mszą św. o 11.30 będzie uroczyste poświęcenie palm przed kościołem i procesja.
  • W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne „Caritas” w cenie 8 zł.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Na Węgry – od pp. Oliwów do pp. Bochenków za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom kandydatów do bierzmowania. Na sobotnie sprzątanie o g. 8.30 zapraszamy po trzy osoby z każdej klasy.