• Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli swoją pracą i zaangażowaniem przeżyć naszej wspólnocie parafialnej święty czas Triduum Paschalnego:
  • wszystkim osobom przygotowującym Ciemnicę, Grób Pański i wystrój kościoła na święta
  • panu Kościelnemu, panu Organiście, chórowi Apassionata i Orkiestrze,
  • grupom parafialnym, które prowadziły modlitwę oraz ministrantom i lektorom za przygotowanie asysty oraz czuwanie przy Ciemnicy i Grobie Pańskim
  • Strażakom z OSP w Sułkowicach za czuwanie przy Grobie Bożym
  • osobom niosącym feretrony, chorągwie i baldachim podczas procesji rezurekcyjnej
  • wszystkim za tak liczny udział w liturgii – serdeczne „Bóg zapłać!”.
  • W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W przyszłą niedzielę – święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbędą w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Program uroczystości znajduje się w gablocie. W naszym kościele o g. 15.00 odprawimy Godzinę Miłosierdzia.
  • Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 14 kwietnia o g.18.30.
  • Pouczenie dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę po wieczornej Mszy świętej.
  • Dziękujemy panu Kościelnemu za posprzątanie kościoła na święta! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z Na Węgry – od pp. Kania (nr 31) do pp. Rozum z ul. Kowalskiej (nr 202). Sprzątanie  w sobotę po porannej Mszy świętej.