• Dzisiaj obchodzimy – święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. W naszym kościele o g. 15.00 odprawimy nabożeństwo – „Godzinę Miłosierdzia”.
  • W piątek po Mszy świętej wieczornej adoracja prowadzona przez wspólnotę „Effatha”,
  • W sobotę nabożeństwo ku czci św. Rity wyjątkowo o g. 17.30. Na Mszy świętej o g. 18.00 oraz przez całą niedzielę kazania będzie głosił ks. Aleksy Pliszczyński pracujący na Misjach w Boliwii. Po Mszach świętych przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na działalność misyjną w tym kraju.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. Na Węgry – od pp. Kania do pp. Rozum z ul. Kowalskiej za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Kowalskiej – od pp. Garbień (nr 79) do pp. Jamróz (nr 140). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.