• Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy św. Zofii w dni powszednie od 7.30 do 17.30.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /3.07/ - święto św. Tomasza Apostoła
  • we wtorek /4.07/ - rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
  • w czwartek /6.07/ - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
    I czwartek miesiąca - po Mszy świętej wieczornej „Godzina święta”, którą poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w piątek /07.07/ - I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rano po Mszy świętej oraz po wieczornej Eucharystii. Możliwość spowiedzi przed poranną Mszą świętą i po południu od 17.00.
  • w sobotę /8.07/ – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. Odwiedziny chorych i starszych z rejonu ks. Edwarda od godziny od 8.00.
  • Wolontariat Szkolny przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach oraz Rodzina Radka Jaśkowca dziękuje z ofiary złożone na rehabilitację naszego parafianina. Zebrano kwotę 17.010 zł.
  • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na dokończenie odnowienia ogrodzenia wokół kościoła. W ubiegłym miesiącu zebrano kwotę 13.550 zł.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Zagroda oraz ul. 24 Lipca za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Tysiąclecia z Domem Nauczyciela oraz ul. Na Granicy. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy świętej.
  • XIV Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasną Górę odbędzie się od 20 do 24 lipca. Zapisy przyjmują p. Andrzej Piwowarski oraz p. Wojciech Bargieł (telefony kontaktowe i Regulamin pielgrzymki dostępne są na stronie internetowej parafii). Spotkanie organizacyjne odbędzie się na plebani w przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczornej.