• Dziś przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel /Matki Bożej Szkaplerznej/
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • we wtorek /18.07/ - wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana
  • w czwartek /20.07/ - wspomnienie bł. Czesława, kapłana
  • w piątek /21.07/ - po Mszy świętej wieczornej adoracja prowadzona przez wspólnotę Effatha
  • w sobotę /22.07/ – święto św. Marii Magdaleny, po Mszy świętej wieczornej będziemy składać Panu Bogu nasze podziękowania i prośby, wzywając wstawiennictwa św. Rity.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Będzie można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Sportowa – od Cepelii do pp. Stokłosów za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z Sportowa – od pp. Stokłosów do końca ulicy. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy świętej.