• Dzisiaj z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Obrzęd błogosławieństwa będzie udzielany przy bramie wyjazdowej z parkingu. Zbierane ofiary zostaną przekazane na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /24.07/ - wspomnienie św. Kingi
  • we wtorek /25.07/ - święto św. Jakuba Apostoła; oraz wspomnienie  św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących.
  • w środę /26.07/ - wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
  • w sobotę /29.07/ – wspomnienie św. Marty
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Sportowa za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Krzywa. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.