• Dzisiaj obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.
  • Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień:
  • We wtorek (08.08) wspomnienie św. Dominika, kapłana.
  • W środę  (09.08)święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy.
  • W czwartek (10.08) święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  • W piątek (11.08) wspomnienie św. Klary, dziewicy.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11:30 błogosławieństwo rodzin
  • Także w przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. W ubiegłym miesiącu zebrano kwotę 13 300 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • W przyszłą niedzielę Dróżki Matki Bożej. Rozpoczęcie Mszą świętą o godzinie 6:00 w Bazylice.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Leśnej za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Na Oblasek. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy świętej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice ogłasza drugi nabór wniosków w ramach Programu Mała retencja w gminie Sułkowice na zakup zbiorników na deszczówkę Termin składania wniosków od 7 sierpnia od 8:30. Więcej informacji w siedzibie i na stronie internetowej Urzędu Miasta i w gablocie przed kościołem.