• Dzisiaj przypada święto NMP Kalwaryjskiej. Po Mszy Świętej o 11:30 błogosławieństwo rodzin.
  • Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień:
  • W poniedziałek (14.08) wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  • We wtorek (15.08) Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte w porządku niedzielnym. Podczas każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. W tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii i powstrzymania się od wykonywania prac niekoniecznych.
  • W czwartek (17.08) święto św. Jacka, patrona archidiecezji krakowskiej.
  • W piątek po Mszy Świętej wieczornej adoracja prowadzona przez wspólnotę Effatha. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej adoracja
    w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.
  • W sobotę po wieczornej Mszy Świętej pouczenie przedchrzcielne
    w salce na plebanii.
  • Serdecznie dziękujemy za ofiary składane w dzisiejszą niedzielę na inwestycje w naszej parafii.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Na Oblasek za ofiarę na kwiaty
    i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Zarzecze. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy świętej.