• W naszej wspólnocie witamy Diakona Szymona Borowego, który został skierowany do naszej parafii na roczną praktykę duszpasterską oraz odbywającego miesięczną praktykę Akolitę Macieja Hanusiaka.
  • Kalendarz Liturgiczny:
  • w poniedziałek /28.08/ - wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • we wtorek /29.08/ - wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • W tym tygodniu przypada I piątek oraz sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w czwartek od g. 17.00 oraz piątek od godz. 16.30. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty zwłaszcza dzieci i młodzież rozpoczynającą wkrótce nowy rok szkolny.
  • W piątek po rannej i wieczornej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Także po wieczornej Mszy świętej spotkanie przed-chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
  • W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych i starszych z Komunią świętą. Także w sobotę o godz. 15.30 zostanie odprawiona Uroczysta Msza święta dziękczynna z ok. 140 -lecia powstania jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sułkowicach. Po wieczornej Mszy świętej - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na wrzesień: "Maryjo, prowadź nasze dzieci i młodzież do Jezusa".
  • Spotkanie uczestników parafialnej pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela w czwartek o 19.00 w salce na plebanii.
  • Jeszcze tylko dzisiaj można zapisać się na organizowaną w dniach 9 -10 września przez Apostolat „Złota Róża” pielgrzymkę do Sanktuarium MB Kodeńskiej. Zapisy w zakrystii, lub u p. Mieczysławy Sroka.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Zagumnie od pp. Kurków do pp. Kuźniarów za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Zagumnie od pp. Kozików (nr 32) do pp. Blak (nr 60). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.