• Dzisiaj o g. 15.00 Msza święta przy kaplicy Na Oblasku z racji obchodzonego w zeszłym tygodniu święta Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /18.09/ - święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży; Po mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców uczniów z klas VI i VII, którzy rozpoczynają przygotowanie do sakramentu bierzmowania;
  • w środę /20.09/ - wspomnienie świętych męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy;
  • w czwartek /21.09/ - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  • w piątek /22.09/ – po Mszy świętej o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo do św. Rity.
  • w sobotę /23.09/ – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. 1 Maja za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Szkolna i ul. Smereczyńskiego. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.