• Rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godzinie 17:30. Dla dzieci przygotowane pamiątkowe naklejki do zbierania. Zachęcamy do udziału kandydatów do Bierzmowania i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii. W gablocie i na stronie internetowej znajduje się porządek prowadzenia nabożeństw przez grupy parafialne. W czasie modlitwy różańcowej modlimy się szczególnie w intencji naszej Ojczyzny oraz synodu który w najbliższych dniach rozpoczyna się w Watykanie. 
  • Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień:
   W poniedziałek (02.10) wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
   W środę (04.10) wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Przez cały październik Nowenna do MB Nieustającej Pomocy będzie odprawiana po Mszy Świętej wieczornej.
   W czwartek (05.10) wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Możliwość spowiedzi od godziny 17:00. Po Mszy Świętej wieczornej Godzina Święta.
   W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 16:30. Po porannej i wieczornej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej wieczornej pouczenie przedchrzcielne w salce na plebanii.
   W sobotę (07.10) wspomnienie NMP Różańcowej. Od godziny 8:00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Po wieczornej Mszy Świętej Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. 
 • W przyszłą niedzielę (08.10) odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. Bp. Robert Chrząszcz. Wizytacja jest szczególnym czasem dla naszej parafialnej wspólnoty. Biskup jako następca Apostołów przychodzi aby umocnić naszą wiarę, modlić się z nami, przyjrzeć naszym radościom i troskom i udzielić błogosławieństwa. W czasie wszystkich Mszy Świętych Ksiądz Biskup wygłosi homilię. Po Mszy świętej o godzinie 10:00 w kościele spotkanie ze Służbą Liturgiczną, Grupą Apostolską i scholą Boże Nutki. Po Mszy Świętej o 11:30 tradycyjne błogosławieństwo rodzin a następnie spotkanie z Domowym Kościołem. Wspólnotą Effatha, Mężczyznami Św. Józefa oraz Chórem Parafialnym. O godzinie 15:00  na cmentarzu koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych zmarłych, o 17:15 spotkanie z Różami Różańcowymi w kościele. Zapraszamy wszystkich parafian do spotkania i modlitwy z Księdzem Biskupem. Szczegółowy plan w gablocie i na stronie internetowej. 
 • Intencja dla róż różańcowych na październik: za Ojczyznę i rządzących, aby mądrze i sprawiedliwie kierowali naszym narodem
 • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Sucha Góra i Ptasznica za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Szkolnej blok nr. 1 i 2, Sprzątanie w sobotę po Mszy świętej porannej. 
 • Schola Boże Nutki zaprasza wszystkich chętnych na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 07.10 od godziny 10:00 na plebanii. Zaplanowane są gry i zabawy dla dzieci. 
 • Beskidzka Fundacja Hospicyjna składa serdeczne podziękowanie za złożone przed tygodniem ofiary. Zebrano 9786 zł i 7 euro. 
 • W przyszłą niedzielę będzie zbierana składka na inwestycje parafialne. We wrześniu zebrano 12400 zł. Bóg zapłać. 
 • Urząd Miejski w Sułkowicach razem z OSP Sułkowice zapraszają do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w poniedziałek 02.10 od 8:00 do 12:00 w mobilnym punkcie ustawionym w Rynku w Sułkowicach. Będzie można także zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. Szczegóły na stronie Urzędu Miasta.