• Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gości z wizytą kanoniczną ks. Biskup Robert Chrząszcz. Biskup jako następca Apostołów przybywa aby poprzez wspólną modlitwę, skierowane do nas słowo homilii umocnić naszą wiarę i udzielić pasterskiego błogosławieństwa. Po południu o godz. 15:00  na cmentarzu odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych zmarłych a o 17.30 w kościele będziemy się modlić na różańcu. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z Księdzem Biskupem.
  • Przez cały październik różaniec odmawiamy codziennie o godz. 17:30,       który w tym roku ofiarujmy szczególnie w intencji naszej Ojczyzny.
  • We wtorek o godzinie 20.00 parafialna grupa „Mężczyźni św. Józefa” zapraszają chętnych mężczyzn na adorację w kościele oraz spotkanie formacyjne na plebanii.
  • w piątek – wspomnienie swojego patrona obchodzi Ks. Edward. Z okazji imienin składamy Mu najlepsze życzenia dobrego zdrowia, dalszej aktywności duszpasterskiej i wielu łask płynących z Najświętszego Serca Jezusowego. Także w tym dniu Grupa Środowiskowa „Kolonia’ zaprasza swoich podopiecznych z rodzinami i wolontariuszy o godz. 16.00 na różaniec do kaplicy św. Zofii
  • w sobotę – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque; Z okazji przypadającego w tym dniu Święta Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom oświaty życzymy Bożego błogosławieństwa na trud nauczania i wychowywania młodego pokolenia; Na Mszę świętą o g. 18.00 zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkół i przedszkoli z naszej parafii. Po Mszy świętej wieczornej adoracja wraz z modlitwą za osoby uzależnione i ich rodziny a na plebanii pouczenie przed-chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski, przeżywany w tym roku pod hasłem: „ Jan Paweł II – Cywilizacja życia”
  • Także w przyszłą niedzielę odbędzie się VIII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. Szkolnej blok nr 1 i 2 za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Szkolnej blok nr 3, 4 i 5. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.