• Dziś obchodzimy 97 Światowy Dzień Misyjny przeżywany pod hasłem: Misje sercem Kościoła”
  • Bóg Zapłać za złożone w Dniu Papieskim ofiary na rzecz Fundacji    „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, przyznającej stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Zebrano kwotę 3830 zł. i 5 euro.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w sobotę /28.10/ – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • W sobotę zakończymy tegoroczną dzienną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Zofii.
  • Trwa przyjmowanie wypominków jednorazowych i rocznych. Ze stolików za ławkami można zabrać kartki do wypisania zmarłych. Wypominki jednorazowe składamy wraz z dobrowolną ofiarą do puszki w zakrystii. Wypominki roczne przyjmowane są przez księży w zakrystii po Mszy świętej - ofiara tak jak wcześniej w wysokości intencji mszalnej. Przy tej okazji prosimy o składanie w opisanych kopertach rocznej opłaty w wysokości 40 zł. od rodziny na wywóz śmieci oraz prace porządkowe na cmentarzu parafialnym.
  • Bóg zapłać mieszkańcom Osiedle Zielona – domy od nr 1 do 25 za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z Osiedle Zielona – domy od nr 26 do końca. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej