XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  • Dzisiaj po raz siódmy obchodzimy w Archidiecezji Krakowskiej Światowy Dzień Ubogich.
  • Do końca listopada o godz. 17.30 odmawiamy różaniec z czytaniem wypominków jednorazowych, Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /20.11/ - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
  • we wtorek /21.11/ - wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
  • w środę /22.11/ - wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej. Panu organiście Maciejowi, który czuwa nad oprawą muzyczną w naszej parafii, panu Piotrowi wraz ze Scholą „Boże Nutki”, Chórowi „Apassionata” oraz Sułkowickiej Orkiestrze Dętej składamy najlepsze życzenia dziękując za zaangażowanie i udział w uroczystościach religijnych.
  • W tym dniu o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo ku czci św. Rity wraz z modlitwą wypominków za zmarłych. Natomiast po Mszy świętej wieczornej będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • w piątek /24.11/ – wspomnienie św. męczenników wietnamskich Andrzeja Dung Lac i Towarzyszy;
  • Rada Rodziców wraz z całą społecznością Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach serdecznie dziękuje za wzięcie udziału w akcji „Słodki Smak Niepodległości”. Zebrano kwotę 10000 złotych.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja do pp. Oliwa za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów – od Biela (nr 137) do pp. Jancarczyk (nr 302). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.