1. Dzisiejsza Niedziela kończy okres Bożego Narodzenia, choć w polskiej tradycji śpiew kolęd pielęgnuje się do 2 lutego.

2. W najbliższy piątek (13 I) zapraszamy uczniów wszystkich klas gimnazjum na Mszę św. wieczorną.

3. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas dotychczas w ramach Odwiedzin Duszpasterskich. Przez trzy kolejne niedziele na Mszy św. o 8:30 będziemy modlić się szczególnie w ich intencji odprawiając Eucharystie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski. 15 I za parafian ze swojego rejonu Eucharystię odprawi ks. Proboszcz.

W tym tygodniu ciąg dalszy kolędy (plan dostępny w gablotce, na stronie internetowej i w ostatnim numerze Od Serca).

4. Wszystkich członków i sympatyków Straży Honorowej NSPJ zapraszamy na Mszę św. 15 stycznia na godz. 15:00. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe na plebanii.

5. W sobotę (21 I) w sanktuarium w Łagiewnikach odbędą się kolejne rekolekcje z cyklu "Ogień dla nas i całego świata". Serdecznie polecamy ten wyjazd młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, a także wszystkim, którzy czują się młodzi duchem. Wyjazd o 15:45, koszt przejazdu autobusem 10,- zł, zapisy w zakrystii.

6. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na fundusz remontowy. W zakrystii są ciągle do nabycia płyty z koronką do Bożego Miłosierdzia w wykonaniu symfonicznym w cenie 30,- zł - dochód z płyt zostanie przekazany na remont kościółka św. Zofii.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

8. Spotkanie redakcji Od Serca w środę po Mszy św. wieczornej na plebanii.