1. W czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. odprawimy o godz. 6.45, 8.30 i 18.00. Na wszystkich Mszach św. będziemy tradycyjnie poświęcać gromnice. Spotkanie Róż Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8:30.
  2. W najbliższym tygodniu przypada I-y czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek spowiedź od 16:00, a po Mszy św. Godzina Święta. W piątek spowiedź od 16:00, a po wieczornej Mszy św. uwielbieniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Młodzież gimnazjalną z wszystkich klas zapraszamy na pierwszopiątkowe spotkanie. Bardzo mocno zachęcamy młodych z naszej parafii, aby korzystała ze spowiedzi wcześniej. Księża specjalnie ze względu na nich spowiadają w pierwsze czwartki od 16:00.
  4. Na wieczorną Mszę św. w piątek zapraszamy rodziny, które przez ostatni miesiąc nawiedził obraz Serca Jezusowego, będzie ona odprawiana w ich intencji.
  5. Chorych odwiedzimy w domach z Komunią św. w następującym porządku: rejon ks. Proboszcza i ks. Leszka w piątek (3 lutego) od godz. 8:00, natomiast rejon ks. Macieja w kolejny poniedziałek (6 lutego) również od 8:00.
  6. W przyszłą sobotę na Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu Chrztu św. Pouczenie rodziców i chrzestnych po Mszy św. wieczornej w piątek na plebanii.
  7. W roku 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie zapraszamy na nabożeństwa pierwszych sobót. Będziemy je odprawiać po Mszy św. wieczornej (najbliższe 4 lutego). W czasie objawień w Fatimie Maryja obiecała szczególne łaski wszystkim odprawiającym to nabożeństwo.
  8. W niedzielę (5 lutego) spotkania Straży honorowej NSPJ o 15:00 na plebanii.
  9. 14 lutego (we wtorek) po wieczornej Mszy św. rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje ewangelizacyjne tzw. Seminarium Wiary. Są one przeznaczone dla osób, które chcą pogłębić swoją wiarę albo odkryć ją na nowo. Rekolekcje będą trwać 9 kolejnych wtorków. Po konferencji będą się odbywać spotkania w grupach. Aby dojść do celu potrzebny jest pierwszy krok. A więc, kochani - odwagi!
    Zapisy:
    - Przez Internet - effathasulkowice.com
    - Telefonicznie - numer znajdziecie na plakatach i ulotkach
    - W zakrystii
  10. Katecheci organizują konkurs plastyczny dla dzieci z przeszkoli i klas I – IV. Temat: „Mówię swoim rówieśnikom o Jezusie przez dobry przykład, słowo i uśmiech”. Prace należy składać do 24 lutego w zakrystii lub katechetom w szkole.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  12. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Szczególne podziękowania dla KS Gościbia za użyczenie strojów na turniej ministrancki oraz podjęcie się trudu trenowania młodzieży.
  13. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. 1 maja. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Szkolnej (bez bloków) i Smereczyńskiego. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.