1. W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes; w tym dniu obchodzimy XXIII Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za wszystkich ludzi chorych, cierpiących i w podeszłym wieku; specjalny dzień chorego organizujemy w naszej parafii zawsze rekolekcje wielkopostne.
  2. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy w naszej parafii 40 – godzinne Nabożeństwo, które trwać będzie przez 3 kolejne niedziele. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11:30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
  3. Zapraszamy pielgrzymkę Na Litwę. Termin: 29 kwietnia do 3 maja. Cena pielgrzymki 790,- zł. Przy zapisach w zakrystii należy wpłacić zaliczkę (200,- zł). Planujemy odwiedzić Ostrą Bramę, pospacerować uliczkami Wilna w poszukiwaniach miejsc związanych z św. siostrą Faustyną i Jezusem Miłosiernym. Ponadto odwiedzimy Kowno i Troki, a w Polsce miejsce cudu Eucharystycznego w Sokółce a także sanktuarium w Gietrzwałdzie i św. Lipce. Szczegółowy plan pielgrzymki dostępny w gablotkach i na stronie internetowej.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  5. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Składka w przyszłym tygodniu będzie przeznaczona fundusz remontowy.
  6. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Szkolnej (bez bloków) i Smereczyńskiego. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Ptasznica i Sucha Góra. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.