1.    Trwamy w radości Zmartwychwstania Pańskiego przeżywając Oktawę Wielkanocy. Z racji uroczystego charakteru Oktawy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.    Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

3.    W piątek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona indywidualnym błogosławieństwem do godz. 20.00.

4.    W najbliższą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele o 15:00 Godzina Miłosierdzia. Program uroczystości w Sanktuarium w Łagiewnikach.

5.    Pielgrzymom udającym się ks. proboszczem w Alpy przypominamy o konieczności wpłaty pozostałej kwoty do 23 kwietnia.

6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

7.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. W ubiegłą niedzielę na fundusz remontowy zebrano 12240., zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia Triduum Sacrum. Szczególne podziękowania dla Pana Organisty, chóru Apassionata, Odkiestry Dętej, Pana Kościelnego, poszczególnych grup parafialnych, Katechetów, Strażaków a także dla Ministrantów i Lektorów oraz wszystkich ludzi dobrej woli. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od PP Bielów 137 do PP Jancarczykółw 302. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.