1.    W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w następującej kolejności: rejon ks. Macieja i ks. Leszka od 8.00; rejon ks. Proboszcza od 10.00; po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszych sobót.

2.    W czwartek przypada uroczystość śś. Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00.

3.     W sobotę na Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu Chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. wieczornej.

4.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Dostępny jest także Mały Gość dla dzieci. Przed Kościołem ministranci rozprowadzają nowy (nieco grubszy) numer "Od Serca". Znajdziecie w nim wywiad z abp. Markiem Jędraszewskim; relacje z majowych pielgrzymek na Litwę i w Alpy; wakacyjne porady jak bezpiecznie spędzić czas wolny; poznacie kolejne słowa jakie Maryja przekazała nam 100 lat temu w Fatimie oraz dowiecie się jeszcze wielu innych ciekawych rzeczy.

5.    W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od PP Ciężkowskich do PP Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do PP Sierakowskich. Sprzątanie sobotę po Mszy św. porannej.