1.    W sobotę przypada święto Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00.

2.    Spotkanie informacyjne dla pielgrzymów wyjeżdżających do Ziemi Świętej w lutym przyszłego roku odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. na plebanii. O ile to możliwe, proszę przynieść paszport.

3.    W sobotę w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie odbywało się spotkanie modlitewno-formacyjne dla grup parafialnych. Zapraszamy na wspólny wyjazd Boże Nutki, Oazę, Grupę Apostolską i Służbę Liturgiczną. Zapisy w zakrystii tylko do środy.

4.    W tym miesiącu Msza św. i Adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin, odbędzie się 26 sierpnia o godz. 18:00.

5.    Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza na Koncert Orkiestr Dętych "Sułkowickie Granie" w dniu 27 sierpnia o 16.00 w amfiteatrze nad zalewem.

6.    SOK zaprasza także dzieci i młodzież na zajęcia w nowym roku szkolnym. Szczegóły na stronie internetowej.

7.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i ofiary wspierają naszą wspólnotę. Składka na fundusz remontowy wyniosła 10 637,- zł.

8.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

9.    Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Ślusarskiej i Wyzwolenia od PP Krupa 82 do PP Sroka 45. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Wyzwolenia od PP Obajtek 16a do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o 8.30.

Ostatnio w galerii zdjęć: