1) Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbierane są podpisy pod ustawą chroniącą życie ludzkie od momentu poczęcia. Zachęcamy do złożenia swojego podpisu.

2) W związku ze zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych prosimy wszystkich o uporządkowanie grobów i miejsc wokół grobów. Troska o miejsca spoczynków naszych bliskich jest świadectwem naszej wiary i wyrazem naszej chrześcijańskiej kultury.

3) Przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne. Wzorem lat ubiegłych wypominki jednorazowe wyraźnie wypisane na kartce składamy wraz z dobrowolną ofiarą do puszki w zakrystii. Wypominki roczne zapisywane są do zeszytów po każdej Mszy św. w zakrystii. W przyszłą niedzielę i w Uroczystość Wszystkich Świętych także między Mszami św. w salce na plebanii pani Dzidek będzie zapisywała wypominki. Za co jej bardzo dziękujemy. Przy tej okazji pani Dzidek prosiła o ogłoszenie, że przy jej domu ktoś zostawił dość wartościową rzecz. Prosi właściciela o kontakt.

4) Przed Uroczystością Wszystkich Świętych i przed I piątkiem, zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź parafialna odbędzie się w sobotę w godz.: od 16.30 do 18.00. Podczas Mszy Świętej przerwa. Po Mszy spowiedź do godz. 20.00.

5) W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 dokonamy poświęcenia nagrobków na cmentarzu.

6) Zapraszamy dzieci wraz z rodzinami do udziału w Korowodzie Świętych. W niedzielę, 29 października zapraszamy dzieci w strojach świętych i błogosławionych na Mszę Świętą o godz. 11.30. Po niej udamy się w radosnym korowodzie na strażnicę, gdzie odbędą się gry, zabawy i konkurs na najlepszy strój i rekwizyt. Podczas korowodu, jury będzie wybierało najlepsze stroje w trzech kategoriach: przedszkola, uczniowie klas I-III oraz klasy IV i starsi. Zachęćmy dzieci do udziału. Pamiętajmy, że jest to forma wychowania w chrześcijańskim duchu.

7) Na naszym cmentarzu GA i SL będzie prowadzić sprzedaż zniczy. Zebrane fundusze pomogą im w różnych wyjazdach. Pamiętajmy, że jest to forma kwesty na rzecz młodzieży.

8) Przypominamy, że w każdy poniedziałek o godz. 18:00 w salce parafialnej przy naszym kościele odbywają się spotkania Grupy Wsparcia Al-Anon, czyli grupy samopomocowej skupiającej rodziny i przyjaciół osób uzależnionych od alkoholu.

9) Uczniowie i nauczyciele SP w Harbutowicach serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Sułkowic na spektakl „W hołdzie Janowi Pawłowi II”. Przedstawienie odbędzie się 29 października o godz. 16.00 w SOK.

10) Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Rycerza Niepokalanej i gazetki misyjnej. W następną niedzielę ukarze się nowy numer Od Serca.

11) Kościół sprzątali parafianie z ul. Sportowej. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy mieszkańców z ul. Krzywej, aby zadbali o porządek w naszym kościele. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.