1. Spotkanie SH NSPJ dzisiaj o godz. 15.00 na plebanii.
  2. W listopadzie odmawiamy codziennie różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi o 17:30, czyli przed Mszą św. wieczorną.
  3. W czwartek przypada 53. rocznica poświęcenia naszej świątyni. Msze św. o 6:45 i 18:00
  4. W sobotę, przypada Święto Odzyskania Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o 6:45, 10:00 (za Ojczyznę) i 18:00.
  1. Intencja dla Róż Różańcowych na listopad: O wieczną radość z Chrystusem dla dusz cierpiących w Czyśćcu.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Kwesta na odnowienie starych pomników na cmentarzu wyniosła 3 269,- zł. Grupa Apostolska dziękuje za Waszą ofiarność podczas sprzedaży zniczy. W przyszłym tygodniu składka będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele, a przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego.
  3. Burmistrz Gminy Sułkowice i SOK zapraszają do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, które odbędzie się 11 listopada o 16:00 w klubie "Kuźnia".
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego oraz nowego numeru Od Serca.
  5. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. 21 Stycznia. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Oblasek. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.