1. W naszej parafii gościmy ojca Bartymeusza Kędziora z zespołem muzycznym „Zapatrzeni”. Po Mszy Świętej zagrają oni kilka piosenek, zachęcamy, aby pozostać. Przed kościołem będą do nabycia płyty z ich muzyką.
  1. Rodziców młodzieży klas III Gimnazjum zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną i spotkanie w czwartek, tj. 23 listopada.
  1. Grupa środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” serdecznie zaprasza podopiecznych z rodzinami, wolontariuszy oraz osoby zainteresowane pomocą niepełnosprawnym na zabawę andrzejkową w indiańskim stylu . Zabawa  odbędzie się 26.11.2017  (w niedzielę ) o godz. 15:00. w Sali OSP w Sułkowicach.
  1. W zakrystii do nabycia są albumy wydane z okazji 25-ciu lat pracy ks. Wojciecha Kościelniaka na misji w Kiabakari. Koszt 50zł.
  1. Zeszłotygodniowa zbiórka na Kościół Prześladowany wyniosła 3,500 zł. Dzisiaj zbiórka do puszek przeznaczona jest na rzecz ubogich.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  1. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Zarzecze. Wielkie Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zagumnie od p. Kurków do p. Kuźniarów. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.