• Dzisiaj zakończenie Starego Roku; Zapraszamy na Nieszpory oraz Mszę św. z nabożeństwem ekspiacyjnym, które rozpoczną się o 17:30.
  • Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, a w sobotę – Uroczystość Objawienia Pańskiego, potocznie nazywane Świętem Trzech Króli. Przypominamy, że są to święta nakazane. Każdego katolika obowiązuje w tych dniach uczestnictwo we Mszy św. i powstrzymanie się od prac niekoniecznych pod karą grzechu ciężkiego. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego. 6 I o godz. 18.00 udzielimy sakramentu Chrztu Świętego.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w piątek od godz. 16:00. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina Święta, a w piątek po Mszy św. porannej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, od 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez SH NSPJ. Po Mszy wieczornej Adoracja Uwielbieniowa w kościółku św. Zofii.
  • Chorych odwiedzimy z Komunią Świętą w I sobotę lutego.
  • Orkiestra Dęta zaprasza wszystkich sympatyków, a w szczególności byłych członków na Mszę św. w Święto Trzech Króli - 6 stycznia na godz. 11:30. Po Eucharystii koncert kolęd.
  • W niedzielę (7 I) o 8.30 Msza święta będzie sprawowana w intencji wszystkich parafian zamówiona od Pana Organisty jako podziękowanie za życzliwe przyjęcie w Waszych domach.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na styczeń: O pokój w Ojczyźnie.
  • W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska księży w Waszych domach. Plan kolędy dostępny jest w ostatnim numerze Od Serca, na stronie internetowej i w gablotkach przed kościołem.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary wspierają naszą wspólnotę parafialną. Za czystość w kościele odpowiada Pan kościelny.