1. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa w naszej parafii. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15. Msza św. wieczorna o 18:00, a po niej Droga krzyżowa dla młodzieży. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Plan dostępny jest, w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej.
  1. W roku, w którym wspominamy 100-lecie odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę zapraszamy we wtorek na Mszę Świętą wieczorną, połączoną z modlitwą za Polskę. Różaniec w tej intencji rozpocznie się o godz. 17.30.
  1. W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Dialogi z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim. Jest to spotkanie, podczas, którego można zadać pytanie naszemu Metropolicie. Tym razem miejscem spotkania będzie kościół św. brata Alberta na os. Dywizjonu 303 w Krakowie. Godzina rozpoczęcia: 20.15.
  1. W niedzielę, na Mszy o 10.00 udzielimy sakramentu Chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  1. W sobotę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 i Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji uzależnionych i ich rodzin.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Głosu Serca. W przyszłym tygodniu ukarze się nowy numer naszego Od serca, a w nim m.in. plan rekolekcji i wiele ciekawych artykułów.
  1. Dzisiejsza składka przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele. W zeszłym tygodniu na młodzież wyjeżdzającą do Panamy zebrano 3210.31 zł.
  1. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy z os Zielona z domków. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od p. Żmuda do p. Repeć 460. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.