06 października mężczyźni św. Józefa zebrali się w kościółku św. Zofii by podjąć całonocne czuwanie w intencji odpowiedzialnego ojcostwa i odkrycia tego daru wśród ojców naszej parafii.

Niesamowity klimat kościoła św. Zofii, atmosfera skupienia i modlitwy udzielała się wszystkim obecnym. Czuwanie o północy rozpoczęła Msza Św. Odprawiona przez naszego proboszcza ks. Edwarda, w której udział wzięli nie tylko panowie spotykający się w ramach MŚJ, ale również Ci, którym na sercu leży to by dobrze i odpowiedzialnie podejmować swoje ojcowskie powołanie. Wspólny różaniec, rozważanie Pisma Świętego, Koronka do Bożego Miłosierdzia i cisza adoracji sprawiły, że czas do 5.00 rano zleciał naprawdę szybko. Wielki dzięki dla wszystkich uczestniczących i angażujących się w przygotowanie tego modlitewnego czasu. Do następnego razu.

• 1_1
  • 1_2