Nasi Ministranci i Lektorzy uczestniczyli w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Halowej Służby Liturgicznej w Suchej Beskidzkiej.

Była to już druga faza rozgrywek. Pierwsza na poziomie dekanalnym odbyła się w grudniu ubiegłego roku. Zawody rozgrywane są w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne. W pierwszym etapie zwyciężyliśmy w kategorii podstawówek i szkół ponadgimnazjalnych. Gimnazjaliści otarli się o zwycięstwo, gdyż na koniec turnieju mięli tyle samo punktów co parafia z Rudnika. W związku, iż mecz bezpośredni zakończył się remisem o zwycięstwie naszych sąsiadów zadecydował bilans bramek strzelonych/straconych.

22 lutego w Suchej Beskidzkiej udało się zdobyć drugie miejsce w obu kategoriach wiekowych. Gimnazjaliści z Rudnika zajęli trzecie miejsce w etapie rejonowym. Zwycięzcami, którzy przeszli do etapu diecezjalnego okazali się:

Podstawówka: Maków Podchalański
Gimnazjum: Kojszówka - Wieprzec
Ponadgimnazjalna: Sidzina k/Jordanowa

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!