Mszą świętą dla młodzieży zakończyliśmy tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Wierni przez cztery dni aktywnie uczestniczyli w naukach rekolekcyjnych, które głosił ks. dr Stefan Misiniec. W swoich naukach często nawiązywał do bł. Jana Pawła II z racji zbliżającej się kanonizacji. Zaszczepione w nas Słowo z pewnością wyda dobre owoce, o które ufnie się modliliśmy. Za wszelkie dobro, naukę i ofiarę Mszy św. składamy księdzu rekolekcjoniście serdeczne Bóg Zapłać!

Nasze duchowe przygotowanie do zbliżających się świąt Wielkanocnych będziemy kontynuowali uczestnicząc w drodze krzyżowej, która w najbliższy piątek przejdzie ulicami naszego miasta. Jednocześnie informujemy, Droga Krzyżowa ulicami Sułkowic rozpocznie się Mszą św. o godzinie 18:00; w tym dniu nie będzie osobnego rozważania drogi krzyżowej dla poszczególnych grup. Wszyscy - młodsi i starsi wyruszymy ok. 18:30 niosąc krzyż, który na stałe znajduje się przy kaplicy Na Oblasku.