W środę przed zbliżającą się uroczystością Ciała i Krwi Pańskiej (18 czerwiec) zapraszamy parafian do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Będziemy czekać w konfesjonałach od godziny 20:00 do 22:00, tak aby nawet Ci, którzy wrócą późno z pracy mogli skorzystać z łaski miłosierdzia. To bardzo ważne, abyśmy mogli przyjąć Chrystusa do naszych serc w dzień, kiedy czcimy w sposób szczególny Jego święte Ciało i Krew. Jednocześnie jest to spowiedź parafialna przed Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym roku wypada 27 czerwca). To także czas spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania, ich świadków i rodziców. Całość planu prób i przygotowania do bierzmowania poniżej.

W piątek na Mszy św. o godzinie 18:00 biskup Damian Muskus udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
•    Próby przed bierzmowaniem w poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w kościele - obecność obowiązkowa.
•    W środę o 18:45 sprzątanie kościoła przez rodziców i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
•    Również w środę o 19:45 spotkanie modlitewne dla kandydatów do bierzmowania ze świadectwem wiary młodego człowieka.