W dniach od 25 X do 2 XI na naszym cmentarzu parafialnym młodzież z grup parafialnych oraz Koła Caritas rozprowadzać będzie znicze. Dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych i formacyjnych dla dzieci i młodzieży. Do wyboru ponad 20 form i rozmiarów w różnych kolorach i przystępnych cenach (już od 4,- zł). Można także nabyć świeczki (ofiara dowolna) na procesję różańcową za zmarłych, którą tradycyjnie poprowadzi młodzież we Wszystkich Świętych o godz. 20:00.

Stoiska z naszymi zniczami ustawione są przy kaplicy oraz przy drugiej bramie cmentarnej. Od poniedziałku do piątku sprzedajemy znicze od 14:00 do zmierzchu, a w soboty i niedziele od 8:00 do zmierzchu.

Dziękujemy za Waszą hojność w zeszłym roku. Dzięki Wam wiele osób otrzymało dofinansowanie do wakacyjnych wyjazdów. Relacje z tych rekolekcji można przeczytać w ostatnim numerze „Od Serca” (do nabycia w zakrystii).

Liczymy i w tym roku na Wasze wsparcie.
„Bóg zapłać!”