Dwa dni przed Uroczystością Wszystkich Świętych w szkole podstawowej odbył się Bal Wszystkich Świętych. 1 listopada – jak zresztą każda uroczystość w Kościele – ma charakter bardzo radosny. W tym dniu wspominamy wszystkich tych, którzy żyli przed nami i wypełniając w swoim życiu Bożą wolę, osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie. Czcimy nie tylko oficjalnie uznanych świętych, czyli tych beatyfikowanych i kanonizowanych, ale także wszystkich wiernych zmarłych, którzy już osiągnęli zbawienie i przebywają w niebie (także tych z naszych Rodzin).

Pod Patronatem świętych: Franciszka Ksawerego, s. Faustyny Kowalskiej oraz Jana Pawła II zorganizowany został Korowód oraz Bal Wszystkich Świętych. Towarzyszyli im także inni święci, m.in: Ignacy Loyola, Alojzy Gonzaga, Jan Berchmans oraz s. Urszula Ledóchowska.

Do korowodu i na Bal zostali zaproszeni uczniowie klas I-III. Ostatecznie wzięło w nim udział prawie stu świętych (w ich rolach uczniowie) oraz 150 ziemskich pielgrzymów, którzy wspaniale bawili się pod opieką swoich nauczycieli i wychowawców oraz Patronów. W role tych ostatnich wcielili się: Pani Halina Przała jako s. Faustyna Kowalska, ks. Maciej Medes jako Jan Paweł II oraz Jan Płoszczyca jako Franciszek Ksawery.  Zabawę i wspólne tańce prowadziła Pani Danusia Kostowal-Suwaj z klasą IIIc.