Niedziela 17 stycznia była w naszej świątyni przeżywana wyjątkowo. W czasie dwóch Mszy św. gościliśmy zespoły i schole, które animowały liturgię, a później dały koncert kolęd. Podczas Eucharystii o godz. 10:00 zaprezentowali się uczniowie sułkowickiej filii Szkoły Muzycznej w Czasławiu. Pod czujnym okiem nauczycieli, zwłaszcza dzięki zaangażowaniu pani Haliny Repeć, dzieci i młodzież pokazała swoje umiejętności.

Warto nadmienić, iż sułkowicka filia Szkoły Muzycznej działa już drugi rok rozwijając talenty młodych Sułkowiczan. Piękne jest to, że nie zachowują ich wyłącznie dla siebie, ale dzielą się darami otrzymanymi od Boga z całą społecznością. Gratulujemy pięknego występu i czekamy na dalsze sukcesy młodych muzyków.

Na naszym kanale YouTube można obejrzeć jeszcze więcej filmów z Mszy św. o 10:00.
Eucharystię o godz. 11:30 ubogacili górale z Podhala, którzy po Mszy św. dali prawie godzinny koncert kolęd. W galerii można obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia. Natomiast w zakrystii jest do nabycia płyta z kolędami w cenie 30,- zł.