Korzystając z działającego od roku parafialnego kanału na YouTube rozpoczęliśmy transmisje Mszy św. "na żywo". To pomoc przede wszystkim dla chorych, a także parafian będących za granicą, którzy nie mają możliwości uczestniczyć w Eucharystii z powodu dużych odległości od katolickich kościołów.

Transmitowane będą Msze św. w każdą niedzielę i święta o 8:30 i 10:00, a także wieczorne Msze św. w środy (z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy) i I oraz III piątki miesiąca.

Aby skorzystać z transmisji Mszy św. należy po wejściu na stronę parafialną kliknąć "przycisk" TRANSMISJA NA ŻYWO znajdujący się po prawej stronie.

YT2
Następnie trzeba kliknąć przycisk play na odtwarzaczu. Jeśli transmisja jest nadawana uruchomi się automatycznie, jeśli nie będzie możliwość oglądnięcia wcześniejszych transmisji.

YT3
Aby oglądać przekaz na żywo z naszego kościoła można też wejść bezpośrednio na nasz kanał w serwisie YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCKTnrTEiJEQ-uoiaSc3Z3JA) lub przez zakładkę na głównej stronie parafii po prawej stronie.

YT4
Najnowsze filmy wyświetlają się na kanale YouTube jako pierwsze. Aby zobaczyć wcześniejsze filmiki (nie tylko transmisje) należy kliknąć napis "przesłane filmy".

YT5