13 lipca minie rok od kiedy na naszym kanale na YouTube można oglądać na żywo transmisje Mszy św. i innych nabożeństw z naszego kościoła. Sam kanał drugie urodziny będzie świętował 31 lipca. W ciągu tych niecałych dwóch lat w sieci pojawiło się 230 "ruchomych obrazów" z naszej parafii, które były wyświetlane ponad 100 000 razy. Łączny czas, jaki spędziliście oglądając nasze filmy to przeszło milion minut. Internet pomaga w uczestnictwie we Mszy św. parafialnej przede wszystkim chorym i parafianom pracującym poza granicami naszego kraju. Czas oglądania nas w Polsce to 64% całości, pozostały przypada Wielkiej Brytanii, Niemcom, USA i jeszcze 101 innym krajom.

Niektórzy oglądają tylko fragmenty. Wracają do kazania czy ogłoszeń albo wspominają parafialne pielgrzymki i wyjazdy. Nie brakuje jednak takich, którzy oglądają transmisje "od deski do deski". W tej kategorii prym wiodą: Sri Lanka, Chile, Gruzja, Uganda. Dominikana, Serbia oraz Trynidad i Tobago.
W rozmowach z parafianami oraz komentarzach na parafialnym kanale często powtarzały się prośby o zbliżenie na kapłana odprawiającego Eucharystię. Od 30 czerwca cieszymy się nową kamerą, która daje takie możliwości... i nie tylko takie... z resztą zobaczcie sami.