Durante la Giornata Mondiale della Gioventù sarà lanciato uno speciale servizio di bus gratuito. I bus partono dal parcheggio vicino alla chiesa in Sułkowice. Gli orari di partenza sono elencati di seguito. L'ultima fermata è "Czerwone Maki" (leggere: Cervone machi), dove è possibile prendere i mezzi pubblici.
Gli autobus saranno ha guidato ogni mattina e dopo catechesi. Transfer è gratuito con un pellegrino ID.
Bus dopo la cerimonia a Cracovia saranno partì terminale del tram "Czerwone Maki" in serata.

BUS GMG / BUS ŚDM

W czasie Światowych Dni Młodzieży zostanie uruchomiona specjalną bezpłatną komunikacja autobusowa. Autobusy będą odjeżdżały z parkingu przy kościele wg podanego niżej rozkładu. Przystankiem końcowym będą "Czerwone Maki", gdzie można przesiąść się na komunikację miejską.

Autobusy będą odjeżdżały codziennie rano i po katechezach. Przejazd odbywa się na podstawie identyfikatora pielgrzyma.
Autobusy powrotne po zakończonych uroczystościach centralnych będą wyruszały z pętli tramwajowej "czerwone Maki" w godzinach wieczornych.