Sobota 20.07

6.45 + Franciszek Włoch 41 r. śm. Maria żona, Marian syn

18.00 + Józef Frosztęga

 

Niedziela 21.07

7.00 + Józef, Maria Wołek

8.30 + Jan Światłoń 12 r. śm. rodzice Stefania i Julian

10.00 w intencji parafian 

11.30 + Stefan, Aniela Lisowscy

18.00 + Antonina Rozum 3 r. śm. 

 

Poniedziałek 22.07

6.45 + Magdalena, Józef Światłoń

18.00 + Antonina, Józef Biela oraz ich rodzice

 

Wtorek 23.07

6.45 + Antonina Stręk (pogrzebowa)

18.00 + Julian, Antonina Fus

 

Środa 24.07

6.45 o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Jarosława z okazji urodzin

18.00 Msza św. Nowennowa; 81 rocznia pacyfikacji Sułkowic

 

Czwartek 25.07

6.45 o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny

18.00 + Stanisław Twardosz, Stanisław Starzec, Salomea żona w 15 r. śm. 

 

Piątek 26.07

6.45 + Stanisław, Anna Pląder

18.00 + Maria Socha 8 r. śm. 

 

Sobota 27.07

6.45 + Antonina Stręk (pogrzebowa)

18.00 + Tadeusz Moskal w rocznicę śmierci

 

Niedziela 28.07

7.00 + Stanisław Matuła, Anna żona, Monika wnuczka

8.30 + Józef Lisowski, Stanisław syn

10.00 + Roman Żołnierek 4 r. śm. 

11.30 o Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Tadeusza w 50 rocznicę ślubu oraz o opiekę NMP dla całej rodziny

18.00 w intencji parafian

 

Poniedziałek 29.07

6.45 + Marek Mielecki (pogrzebowa)

18.00 + Stanisław, Maria Postawa

 

Wtorek 30.07

6.45 + Jan, Joanna Flaga

18.00 + Władysław Biela 16 r. śmierci, Stefania żona

 

Środa 31.07

6.45 o Boże błogosławieństwo dla Anny Boczkaja w 90 r. urodzin

18.00 Msza św. Nowennowa

 

Czwartek 01.08

6.45 + Aniela, Franciszek Flaga

18.00 o powołania kapłańskie i zakonne

 

Piątek 02.08

6.45 + Antonina Stręk (pogrzebowa)

18.00 wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa

 

Sobota 03.08

6.45 + Maria Flaga

18.00 w intencji żywych i zmarłych członków Żywego Różańca

 

Niedziela 04.08

7.00 w intencji parafian

8.30 + Tadeusz Stokłosa

10.00 + Tadeusz Kania w 4 r. śm. Maria Proszek 2 r. śm. 

11.30 + Marian, Danuta Dróżdż oraz ich rodzice

18.00 + Emilia Judasz

 

Poniedziałek 05.08

6.45 + Maria Latoń (pogrzebowa)

18.00 + Antoni Postawa, Zofia żona, Julia siostra

 

Wtorek 06.08

6.45 + Stanisław Włoch

18.00 + Józef, Aniela Moskal

 

Środa 07.08

6.45 + Włodzimierz Judasz (pogrzebowa)

18.00 Msza św. nowenowa

 

Czwartek 08.08

6.45 + Anna Chwała (pogrzebowa)

18.00 + Józef Światłoń 11 r. śm. 

 

Piątek 09.08

6.45 + Jan Osiecki (pogrzebowa)

18.00 + Józef Jędrzejowski 12 r. śm. Maria żona

 

Sobota 10.08

6.45 + Jan Fraś (pogrzebowa)

18.00 + Jan Biela 6 r. śm.

 

Niedziela 11.08

7.00 + Maria, Władysław Piechota, Anna Francuziak

8.30 w intencji parafian

10.00 + Kazimierz Ziemba 12 r. śm. Andrzej syn, rodzice Józef i Ludwika

11.30 o Boże błogosławieństwo dla Urszuli i Mirosława w 8 r. ślubu

18.00 + Jan, Krystyna Stręk

 

Poniedziałek 12.08

6.45 + Maria Latoń (pogrzebowa)

18.00 + Michał Moskal, Julia żona, syn Michał 15 r. śm. 

 

Wtorek 13.08

6.45 + Anna Chwała (pogrzebowa)

18.00 + Zofia Kurowska 3 r. śm. 

 

Środa 14.08

6.45 + Jan Fraś (pogrzebowa)

18.00 Msza św. nowennowa

 

Czwartek 15.08 Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.00 + Józef Garbień, Aniela żona

8.30 + Józef, Maria Wołek

10.00 + Maria, Jan Koźlak

11.30 + Józef, Janina Biela

18.00 w intencji kapłanów od Złotej Róży

 

Piątek 16.08

6.45 + Jan Fraś (pogrzebowa)

18.00 o uwielbienie Ducha Świętego

 

Sobota 17.08

6.45 + Mieczysław Szafraniec (pogrzebowa)

18.00 + Barbara Biela 6 r. śm. 

 

Niedziela 18.08

7.00 + Franciszek, Stefania Światłoń

8.30 + Jan, Krystyna Stręk

10.00 w intencji parafian

11.30 + Feliks Kiebzak

18.00 + Maria, Stanisław Ostafin

 

Poniedziałek 19.08

6.45 + Janina Jończyk (pogrzebowa)

18.00 o Boże błogosławieństwo dla Kazimiery w 60 r. urodzin oraz dla Małgorzaty w 55 r. urodzin

 

Wtorek 20.08

6.45 + Jan Fraś (pogrzebowa)

18.00 + Zbigniew Gorycki 4 r. śm. 

 

Środa 21.08

6.45 w intencji Bogu wiadomej

18.00 Msza św. nowennowa

 

Czwartek 22.08

6.45 + Teofila Frosztęga (pogrzebowa)

18.00 o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi w 85 r. urodzin

 

Piątek 23.08

6.45 + Jan Fraś (pogrzebowa)

18.00 + Władysław, Maria Oliwa

 

Sobota 24.08

6.45 + Franciszek Włoch, Maria żona, Marian syn 3 r. śm. 

18.00 o Boże błogosławieństwo dla Moniki i Krzysztofa w 26 r. ślubu

 

Niedziela 25.08

7.00 + Piotr Śmiłek 13 r. śm.

8.30 + Tadeusz Garbień 

10.00 w intencji parafan

11.30 o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, dla Bartłomieja w 16 r. urodzin oraz opiekę NMP dla całej rodziny

18.00 + Janina, Józef Włoch

 

Poniedziałek 26.08 Uroczystość NMP Częstochowskiej

6.45 + Jan Fraś (pogrzebowa)

8.30 o Boże błogosławieństwo dla pracowników JUCO

18.00 + Aleksander Garbień

 

Wtorek 27.08

6.45 + Włodzimierz Judasz (porzebowa)

18.00 + Jan, Maria, Aleksander, Sylwia, Mirosław Kozik

 

Środa 28.08

6.45 + Teresa Światłoń 13 r. śm.

18.00 Msza św. nowennowa

 

Czwartek 29.08

6.45 + Jan Fraś (pogrzebowa)

18.00 + Maria Sroka, Stanisław mąż, Czesław syn, Joanna wnuczka

 

Piątek 30.08

6.45 + Janina Jończyk (pogrzebowa)

18.00 + Andrzej Kunicki 

18.00 w intencji Bogu wiadomej

 

Sobota 31.08

6.45 + Ryszard Stręk, Maria żona

6.45 + Jan Profic 37 r. śm

18.00 + Mieczysław Ostafin

 

Niedziela 01.09

7.00 + Bronisława i zmarli z rodziny

8.30 + Stefan, Maria Latoń

8.30 + Franciszek Światłoń 6 r. śm

10.00 + Tadeusz Flaga

11.30 w intencji parafian

18.00 + Helena, Jan Piechota