Wtorek 04.05

 

6:45 + Antonina Ryś (pogrzebowa)

18:00 + Tadeusz Śmiłek 13 r. śm., Irena siostra. i rodzice

18:00 Za Strażaków i ich rodziny

 

Środa 05.05

 

6:45 + Stanisław Latoń (pogrzebowa)

6:45 + Józef Sroka, Aniela ż., Józef s.

18:00 Nowennowa

 

Czwartek 06.05

 

6:45 + Stanisław, Julia Biela

6:45 + Antonina Frosztęga (pogrzebowa)

18:00 O powołania

Piątek 07.05

 

6:45 + Stanisław Włoch

6:45 + Stanisław Jasuba, Stefania ż.

18:00 Wynagradzająca NSPJ

 

Sobota 08.05

 

6:45 + Maria Oliwa 4 r. śm.

6:45 + Stanisława Kiebzak

18:00 + Stanisław, Antonina Ptak

 

Niedziela 09.05

 

7:00 + Maria Oliwa 4 r. śm.

8:30 Za parafian

8:30 Za Magdalanę w 1 r. ur.

10:00 + Stanisław, Aniela Ślusarz

11:30 Za Annę w 18 r. ur.

18:00 + Piotr Latoń

 

Poniedziałek 10.05

 

6:45 + Stanisław Biela r. śm.

18:00 + siostra Stanisława Chodnik (pogrzebowa)

 

Wtorek 11.05

 

6:45 + Leszek Profic (pogrzebowa)

18:00 + Jan, Janina Biela, Marian s.

 

Środa 12.05

 

6:45 + Julian Kozik

6:45 + Jan Jancarczyk, Magdalena ż.

18:00 Nowennowa

 

Czwartek 13.05

 

6:45 + Aniela Zawada 11 r. śm.

6:45 + Józef Światłoń (pogrzebowa)

18:00 + Barbara Matuła; Maria, Julian rodzice

 

Piątek 14.05

 

6:45 + Andrzej Fus i zmarli rodzice

6:45 W int. Ojczyzny za wierność Jezusowi Chrystusowi

18:00 Za Magdalenę i Wojciecha w 10 r. ślubu oraz za ich dzieci

 

Sobota 15.05

 

6:45 + Władysław, Zofia Oliwa

6:45 + Helena Latoń (pogrzebowa)

18:00 + Józef, Zofia Kuchta, Amalia Profic

 

Niedziela 16.05

 

7:00 + Anna Bernecka

8:30 + Władysław, Zofia Oliwa

9:45 Za parafian

11:00 Pierwsza Komunia św. (SP nr 2)

13:00 Pierwsza Komunia św. (SP nr 1)

18:00 + Karol Garbień, Grzegorz s.

 

Poniedziałek 17.05

 

6:45 + Karol Stręk 1 r. śm.

18:00 + Jan, Zofia, Ludwika Salus

 

Wtorek 18.05

 

6:45 + Franciszek, Maria Włoch

18:00 Za Ewelinę i Krzysztofa w 5 r. ślubu

 

Środa 19.05

 

6:45 + Józef Światłoń (pogrzebowa)

6:45 Za Zofię w 90 r. ur.

18:00 Nowennowa

 

Czwartek 20.05

 

6:45 + Antonina Frosztęga (pogrzebowa)

6:45 + Janina, Julian Chruścińscy

18:00 Za kapłanów

 

Piątek 21.05

 

6:45 + Władysław Światłon

6:45 + Stanisław Klimaszewski

18:00 O uwielbienie Ducha Świętego

 

Sobota 22.05

 

6:45 + Władysław Profic 9 r. śm.

6:45 Za Tadeusza i jego rodzinę o Boże błog. i opiekę M.B.

18:00 + Józef Śmiłek (pogrzebowa)

 

Niedziela 23.05

 

7:00 Za parafian

7:00 Za Tadeusza w 70 r. ur.

8:30 + Karol, Julia Wołek, Stefania c.

10:00 + Kazimierz Hodurek 6 r. śm.

11:30 Za Mateusza i Anitę w 7 r. ślubu oraz za ich dzieci

18:00 + Stefania Światłoń

 

Poniedziałek 24.05

 

6:45 + Bronisława, Józef Bochenek, Michał s. i zmarli z rodziny

8:30 + Ewa Kuzia, Stanisław Kuzia 3 r. śm.

18:00 + Stanisław Trąbka 9 r. śm.

 

Wtorek 25.05

 

6:45 W int. Panu Bogu wiadomej

18:00 + Władysław Kuchta

 

Środa 26.05

 

6:45 Za Genowefy i Heleny z okazji dnia matki

6:45 + Genowefa Skrzypek

18:00 Nowennowa

 

Czwartek 27.05

 

6:45 + Józef Światłoń (pogrzebowa)

8:30 + Aniela, Władysław Biela w 16 r. śm.

18:00 + Jan, Maria, Aleksander, Sylwia Kozik

18:00 Za kapłanów

 

Piątek 28.05

 

6:45 + Roman Malina (pogrzebowa)

6:45 + Genowefa Rozum (pogrzebowa)

18:00 + Anna Stopa

 

Sobota 29.05

 

6:45 + Ryszard Kania

6:45 + Aniela Stręk, Władysław m. r. śm.

18:00 + Leszek Profic (pogrzebowa)

18:00 + Aniela Flaga

 

Niedziela 30.05

 

7:00 + Jan, Joanna Flaga

8:30 + Marianna Kaleta, Stanisław m.

10:00 + Józef, Maria, Irena Śmiłek

11:30 Za Arona (on) Bogdała w 1 r. ur.

18:00 Za parafian

 

Poniedziałek 31.05

 

6:45 + Roman Malina (pogrzebowa)

18:00 + Bogdan Mielecki (pogrzebowa)

 

Wtorek 01.06

 

6:45 + Józef Śmiłek (pogrzebowa)

18:00 + Stanisław Ostafin 13 r. śm.

 

Środa 02.06

 

6:45 + Genowefa Rozum (pogrzebowa)

6:45 Za Magdalenę i Krzysztofa o Boże błog.

18:00 Nowennowa

 

Czwartek 03.06 - Boże Ciało

 

7:00 + Roman Latoń 12 r. śm.

8:30 Za Kapłanów od Złotych Róż

10:00 Za Iwonę i opiekę dla całej rodziny

10:00 + Roman Pułka

10:00 W int. Bogu wiadomej

18:00 + Józef Sroka 1 r. śm.

 

Piątek 04.06

 

6:45 + Jan Stręk 10 r. śm., Krystyna ż.

6:45 + Stanisław Sarna (pogrzebowa)

18:00 Wynagradzająca NSPJ

 

Sobota 05.06

 

6:45 W int. żywych i zmarłych członków Żywego Różańca

6:45 + Józef Światłoń (pogrzebowa)

18:00 Za parafian - chrzty

 

Niedziela 06.06

 

7:00 + Józef, Maria Piątkowscy; Jan, Mikołaj Profic

8:30 + Jan, Zawada, Maria ż., Stanisław s.

10:00 + Ludwik Godzik, Maria ż.

10:00 + Michał Garbień 5 r. śm.

11:30 + Stanisław Rusek 20 r. śm.

18:00 + Iwona Sikora 8 r. śm.