mszelive

sakramenty

parafialnyyt

kancelaria

• W naszej parafii rozpoczynamy tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00.
• Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafii.

• W czwartek na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie w kościele.
• W piątek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
• W sobotę po Mszy Św. wieczornej Adoracja w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin. Również o godzinie 19.30 będzie adoracja w intencji rodzin. Włączmy się we wspólną modlitwę, aby nasze rodziny były Bogiem silne.
• Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
• Kościół sprzątało 7 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Boczkaja do pp. Oliwa. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Biela (nr 137) do pp. Jancarczyk (nr 302). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.