mszelive

sakramenty

parafialnyyt

kancelaria

Mając na uwadze, w jak trudnym czasie żyjemy, 25 marca Ojciec Święty Franciszek poświęci Ukrainę i Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest to odpowiedź na wezwanie płynące z Fatimy. Odpowiedzmy i my codzienną modlitwą różańcową.

W naszej parafii od lat wspieramy się w trudnych chwilach – spontanicznie tworzą się grupy, które przez tydzień 24 godziny na dobę rotacyjnie szturmują niebo, odmawiając różaniec. I teraz nastała taka potrzeba – potrzeba nieustającej, wytrwałej modlitwy w intencji pokoju na Ukrainie i w Polsce. Tydzień modlitwy różańcowej to za mało, bo walka toczy się o wielką sprawę. Tym razem różańcowy szturm do nieba musi trwać dłużej.

Zachęcamy do włączenia się we wspólnotę modlących się poprzez zadeklarowanie godzin „modlitewnego dyżuru” w formularzu zamieszczonym tutaj - kliknij!