Zamieszczamy plan tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Plan kolędy może ulec zmianom w przypadku zdarzeń losowych. Wszelkie informacje o zmianach będą podawane w ogłoszeniach i na stronie internetowej parafii.
Oznaczenia: xA - ks. proboszcz Edward Antolak, xK - ks. Maciej Kłos, xW - ks. Michał Woźniak.
Dzień |
Godzina |
Ksiądz |
Rejon |
27.12 poniedziałek |
8:00 |
x A |
ul. Zagumnie, od pp. Wata 112 do pp. Górka 69 |
27.12 poniedziałek |
8:00 |
x K |
ul. Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp Moskal 123 |
27.12 poniedziałek |
8:00 |
x W |
ul. Partyzantów od pp. Kozik 185 do pp. Latoń 124 |
28.12 wtorek |
8:00 |
x A |
ul. Zagumnie, pozostała część w kierunku kościoła |
28.12 wtorek |
8:00 |
x K |
ul. Na Węgry od pp. Ostafin do pp. Twardosz 20 |
28.12 wtorek |
8:00 |
x W |
ul. Partyzantów od pp. Cebula do pp. Tyrawa 292 |
29.12 środa |
8:00 |
x A |
ul. Sportowa |
29.12 środa |
8:00 |
x K |
ul. Na Węgry i Kowalska od pp. Latoń 18 do pp. Hodurek z ul. Kowalskiej 116 |
29.12 środa |
8:00 |
x W |
ul. Partyzantów od pp. Francuziak 125 do pp. Latoń 192 |
30.12 czwartek |
8:00 |
x A |
ul. Zarzecze od pp. Latoń |
30.12 czwartek |
8:00 |
x K |
ul. Sucha Góra i Ptasznica, początek od pp. Moskal z ul. Sportowej 146 |
30.12 czwartek |
8:00 |
x W |
ul. Partyzantów od pp. Moskal 87 do pp. Zawada 114 |
31.12 piątek |
8:00 |
x A |
ul. Na Oblasek |
31.12 piątek |
8:00 |
x K |
ul. Kowalska od pp. Wiśnicz 112 do pp. Piechota 61 |
31.12 piątek |
8:00 |
x W |
ul. Partyzantów od pp. Pająk 108 do pp. Światłoń 70 |
3.01 poniedziałek |
15:00 |
x A |
ul. Krzywa |
3.01 poniedziałek |
15:00 |
x K |
ul. Kowalska od pp. Bochenek 65 do pp. Profic 20 |
3.01 poniedziałek |
15:00 |
x W |
ul. Partyzantów od pp. Mieleckich 64 do pp. Garbień 28 |
4.01 wtorek |
15:00 |
x A |
ul. Leśna |
4.01 wtorek |
15:00 |
x K |
ul. Kowalska od pp. Zajda 29 do końca + ul. Wolności do pp. Stokłosa 138 |
4.01 wtorek |
15:00 |
x W |
ul. Partyzantów od pp. Skowronek 22 do końca |
5.01 środa |
15:00 |
x A |
ul. Wąska od pp. Skorut |
5.01 środa |
15:00 |
x K |
ul. Wyzwolenia od pp. Czarny 5 do pp. Sroka 45 |
5.01 środa |
15:00 |
x W |
Rynek, ul. Zagroda, ul. 24 lipca |
8.01 sobota |
8:00 |
x A |
ul. 1 Maja |
8.01 sobota |
8:00 |
x K |
ul. Szkolna - blok nr. 3 |
8.01 sobota |
8:00 |
x W |
ul. Wolności i kpt. Stanaszka od pp. Piątkowskich 17 |
10.01 poniedziałek |
15:00 |
x A |
ul. 11 listopada od pp. Piechota 99 do pp. Budzoń 153 |
10.01 poniedziałek |
15:00 |
x K |
ul. Szkolna - blok nr. 1 |
10.01 poniedziałek |
15:00 |
x W |
ul. Szkolna - blok nr. 4 |
11.01 wtorek |
15:00 |
x A |
ul. 11 listopada pozostałe w kierunku kościoła |
11.01 wtorek |
15:00 |
x K |
ul. Szkolna - blok nr. 2 |
11.01 wtorek |
15:00 |
x W |
ul. Szkolna - blok nr. 5 |
12.01 środa |
15:00 |
x A |
ul. Tysiąclecia i Granica (początek od Granicy) |
12.01 środa |
15:00 |
x K |
Dom Nauczyciela |
12.01 środa |
15:00 |
x W |
ul. Szkolna od pp. Szlachetka 6 do pp. Piechota 122 |
13.01 czwartek |
15:00 |
x A |
os. Zielona - domki od drogi |
13.01 czwartek |
15:00 |
x K |
ul. Wyzwolenia od pp. Obajtek 16a do końca |
13.01 czwartek |
15:00 |
x W |
os. Zielona - domki od lasu |
14.01 piątek |
15:00 |
x K |
ul. Ślusarska |
14.01 piątek |
15:00 |
x W |
ul. Smereczyńskiego od pp. Piechota 18 do pp. Koźlak 1 |