• Dzisiaj w godz. 12.30-13.00 w kościele będzie udzielana Komunia Św. (wejście po 5 osób).
  • Również dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia. Udział możliwy wyłącznie poprzez transmisję tutaj (kliknij).
  • Od poniedziałku, 20 kwietnia, w kościołach będzie mogła przebywać większa liczba wiernych. W naszej świątyni będzie mogło gromadzić się maksymalnie 50 osób. Trzeba mieć założoną maskę – tylko do przyjęcia Komunii Św. ostrożnie ją odsłaniamy. Miejsca należy zajmować w całej przestrzeni kościoła, zachowując 2 metry odległości od innych osób, także podczas przyjmowania Komunii Św.
  • Nadal obowiązuje dyspensa Metropolity Krakowskiego od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Zachęcamy jednak do udziału w nabożeństwach tych, którzy nie są na kwarantannie, nie mają kontaktu z izolowanymi i nie są obciążeni innymi chorobami – z przestrzeganiem limitu 50 osób zgromadzonych jednorazowo. Tutaj (kliknij) są transmitowane Msze Św. niedzielne, Msze Św. wieczorne w dni powszednie i pogrzeby.
  • Msze Św. w dni powszednie są sprawowane o godz. 6.45 i 18.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu od jutra do soboty dwukrotnie w ciągu dnia: rano – po zakończeniu Mszy Św. do godz. 8.30; wieczorem – od 17.00 do rozpoczęcia Mszy Św.
  • W środę po Mszy Św. wieczornej comiesięczne nabożeństwo próśb i podziękowań, które przedstawiamy Panu Bogu, wzywając wstawiennictwa św. Rity.
  • W czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika. Pamiętajmy w modlitwie o ks. Wojciechu, prosząc o Boże błogosławieństwo dla niego. W sobotę przypada święto św. Marka Ewangelisty. Módlmy się o potrzebne łaski dla naszego Arcypasterza, ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.
  • Kancelaria parafialna jest na razie zamknięta. Sprawy prosimy zgłaszać telefonicznie lub osobiście po Mszach Św. w zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest dostępny „Gość Niedzielny” i „Mały Gość”.
  • I Komunia Św. zostaje wstępnie przeniesiona na niedzielę 7 czerwca, ale ostateczne potwierdzenie nowego terminu nastąpi 17 maja w ramach ogłoszeń. Wszystko jest uzależnione od sytuacji w naszym kraju, w tym od terminu powrotu dzieci do szkoły.
  • Obecna sytuacja bardzo dotyka wszystkich. Tym bardziej dziękujemy za każdą dobrowolną ofiarę, będącą wielkim wsparciem w utrzymaniu naszej świątyni. Wobec pytań zamieściliśmy numer konta - tutaj (kliknij). Bóg zapłać.
  • Przypominamy o pomocach dla osób pozostających w domach: