• Od dzisiaj do odwołania obowiązuje nowy porządek Mszy Św. w niedziele. Będą one sprawowane w następujących godzinach: 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 17.00 i 18.00. Wypominki będą czytane o 6.10 i 16.40.
  • Prosimy o zapoznanie się z planem intencji – jest dostępny tutaj (kliknij).
  • Dzisiaj od 13.30 do 13.45 możliwość przyjęcia Komunii Św. w kościele.
  • W naszej świątyni może gromadzić się maksymalnie 55 osób.
    • Trzeba mieć założoną maskę – tylko do przyjęcia Komunii Św. ostrożnie ją odsłaniamy.
    • Miejsca należy zajmować w całej przestrzeni kościoła, zachowując przynajmniej 2 metry odległości od innych osób, także podczas przyjmowania Komunii Św.
    • Wciąż trwa stan zagrożenia epidemią i nadal obowiązuje dyspensa Metropolity Krakowskiego od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św.
    • Wszystkie niedzielne Msze św. będą transmitowane na stronie parafii - tutaj (kliknij).
  • Msze Św. w dni powszednie o 6.45 i 18.00. Na stronie parafii transmisja tylko w środę wieczorem (nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Św.).
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – od poniedziałku do piątku: rano po zakończeniu Mszy Św. do 8.30, zaś wieczorem od 17.00 do rozpoczęcia Mszy Św.
  • W czwartek rozpoczęcie nabożeństw majowych. Będą one odprawiane od poniedziałku do soboty o 17.30. W niedziele z racji nowego porządku Mszy Św. litania do Matki Bożej będzie recytowana po Mszy Św. o 18.00. Zachęcamy również, aby codziennie odmawiać modlitwę różańcową i litanię w naszych domach, wzywając pomocy Maryi.
  • W czwartek dodatkowa Msza Św. o 19.00 w intencji ofiar zbrodni hitlerowskich w 1944 roku – córek i synów ziemi sułkowickiej zamordowanych we własnych domach i obozach kaźni.
  • W tym tygodniu przypada I piątek oraz I sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi od poniedziałku do czwartku od 17.00 do 18.00, a w piątek od 16.00 do 18.00. W sam piątek podczas spowiedzi będzie udzielana Komunia Św. dla chętnych.
  • W I sobotę miesiąca z powodu zagrożenia epidemicznego nie ma odwiedzin chorych – w pilnej potrzebie można prosić o odwiedziny indywidualnie.
  • W najbliższą sobotę, 2 maja, przypada uroczystość NMP Królowej Polski, przeniesiona na wcześniejszy dzień ze względu na zbieżność z IV Niedzielą Wielkanocną. Porządek Mszy Św.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 (o 17.30 nabożeństwo majowe). Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • W przyszłą niedzielę o 10.30 Msza Św. w intencji naszej Ojczyzny.
  • Kancelaria parafialna pozostaje nieczynna – sprawy prosimy zgłaszać telefonicznie lub po Mszach Św. w zakrystii.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” - zachęcamy do lektury.
  • Obecna sytuacja bardzo dotyka wszystkich. Tym bardziej dziękujemy za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej świątyni. Ze względu na prośby umieściliśmy numer konta tutaj (kliknij). Bóg zapłać za troskę o nasz kościół.