• Ks. abp. Marek Jędraszewski z dniem dzisiejszym odwołuję udzieloną w Archidiecezji Krakowskiej dyspensę od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej.
  • Dziś po każdej Mszy Św. odbywa się „Akcja Placek”, w której możemy wspomóc kosztowne leczenie naszego parafianina Mateusza Chrobaka.
  • Również dzisiaj Stowarzyszenie „Radosne Serce” i Niepubliczny Żłobek „Radosne Serce” zaprasza wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy na Pierwszy Rodzinny Piknik o godz. 14:30, który odbędzie się na terenie żłobka. Wstęp wolny.
  • W czerwcu litanię do Serca Pana Jezusa śpiewamy 20 min. przed każdą Mszą św. wieczorną.
  • Przez cały obecny miesiąc Nowenna do MB w środy o godz. 17.20.
  • We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od 17.15.
  • W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Św. w naszym kościele o godz. 6.45, 8.30 oraz o 18.00. W tym dniu szczególnie zapraszamy na Msze św. wieczorną - na zakończenie roku szkolnego - uczniów klas 5 – 8 ze SP nr 1 oraz uczniów szkół średnich
  • W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00 dla dzieci z klas 1-4 ze SP nr 1 oraz dla wszystkich uczniów ze SP nr 2. Zapraszamy wraz z rodzicami oraz wychowawcami.
  • W przyszłą niedzielę będziemy dziękować Bogu za małżeństwa obchodzące w tym roku swoje jubileusze. Z tej okazji zapraszamy jubilatów wraz z rodzinami na Mszę św. na godzinę 15, podczas której małżonkowie odnowią swoją przysięgę małżeńską. Po Eucharystii zapraszamy do wspólnego świętowania w ogrodzie parafialnym. Osoby, które chciałyby włączyć się w przygotowanie poczęstunku prosimy o dostarczenie na plebanię przed Mszą św. ciasta lub owoców.
  • W poniedziałek 28 czerwca pragnąc dziękować Bogu za liczne wspólnoty i grupy działające w naszej parafii zapraszamy wszystkich ich członków na Mszę św. na godzinę 18, a po niej do ogrodu parafialnego.
  • Zeszłoniedzielna składka inwestycyjna wyniosła 8 tys. 280 zł.
  • Osoby udające się do Grecji na pielgrzymkę, która została przeniesiona na ten rok prosimy o wpłacenie 1000 złotych do końca miesiąca do ks. Proboszcza.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.
  • Do nabycia również nowy numer czasopisma „Od Serca”, w którym możemy dowiedzieć się o wspólnotach naszej parafii. Koszt wydruku 6 zł.
  • Piesza pielgrzymka z Kalwarii do Częstochowy odbędzie się w terminie 3 - 10 lipca. Opiekunem duchowym z naszej parafii będzie ks. Wojciech. Szczegółowe informacje w gablocie.
  • Kościół sprzątała młodzież bierzmowana wraz ze swoimi rodzicami. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Na Węgry od pp. Oliwów do pp. Bochenków. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku zaprasza wszystkich mieszkańców do trzeciej w tym roku akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w przyszłą niedzielę od godz. 8.00 do 12.30 w Domu Strażaka w Izdebniku. Prosimy o zabranie dowodów tożsamości.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach serdecznie zaprasza wszystkich chłopców w wieku od 7 do 16 lat na spotkanie organizacyjne dotyczące wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Wszelkie informacje dostępne na plakacie w gablocie przed kościołem.