- Dziś przed kościołem zbiórka na pogorzelców z Nowej Białej.

- Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku zaprasza wszystkich mieszkańców do akcji krwiodawstwa, która odbędzie się dzisiaj od godz. 8.00 do 12.30 w Domu Strażaka  w Izdebniku. Prosimy o zabranie dowodów tożsamości.

- W poniedziałek pragnąc dziękować Bogu za liczne wspólnoty i grupy działające  w naszej parafii zapraszamy wszystkich ich członków na Mszę św. na godzinę 18, a po niej do ogrodu parafialnego.

- We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotr i Pawła. Msze św. w naszym kościele: 6.45, 8.30 oraz o 18.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na  „świętopietrze”.

- Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego odbędzie się w środę 30 czerwca do godz. 15.00.  Rzeczy prosimy składać na parkingu przy kościele w stałym miejscu. Szczegóły na ulotkach za ławkami.

- W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17.00, a po Mszy Św. wieczornej „Godzina Święta”.

- W piątek spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy Św. wieczornej w kościele Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”, a na plebanii pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.

- W sobotę po Mszy Św. adoracja pierwszo sobotnia. Pamiętajmy o wspólnym spotkaniu i modlitwie przy gromnicy.

- Do chorych ks. Proboszcz i ks. Michał udadzą się w piątek od godz. 8.00, natomiast ks. Wojciech od godz. 15.00.

- Decyzją ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego ks. Wojciech Borowiec został mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Anielskiej w Nowym Targu. W jego miejsce został mianowany ks. Maciej Kłos dotychczasowy wikary w parafii w Suchej Beskidzkiej.

- Intencja różańcowa na miesiąc lipiec: „ O wierność Chrystusowi w naszym życiu”.

- XII Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasna Górę odbędzie się od 15 do 19 lipca. Zapisy przyjmuje Andrzej Piwowarski ( 660–479-242). Ilość miejsc ograniczona. Regulamin pielgrzymki dostępny na stronie parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. wieczornej na plebanii.

- Osoby udające się na pielgrzymkę do Grecji, która nie odbyła się w tamtym roku prosimy o wpłacenie 1000 złotych do końca miesiąca do ks. Proboszcza.

- Piesza pielgrzymka z Kalwarii do Częstochowy odbędzie się w terminie 3 - 10 lipca. Opiekunem duchowym z naszej parafii będzie ks. Wojciech. Szczegółowe informacje w gablocie.

- Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Jaś dla dzieci.

- Do nabycia przed kościołem jest nowy numer czasopisma „Od Serca”. Koszt wydruku 6zł.

- Zeszłoniedzielna zbiórka dla Mateusza Chrobaka wyniosła 15 tys. 300. i 5 euro.

- Kościół sprzątało 12 mieszkańców z ul Na Węgry od  pp. Oliwów do pp. Bochenek. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Na Węgry od pp. Kania (nr. 31) do pp. Rozum z ul. Kowalskiej (nr. 202).  Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.