• Dziś i w kolejną niedzielę przed kościołem scholka dziecięca „Boże Nutki” rozprowadza sianko na stół wigilijny. Zachęcamy do wsparcia ich działalności.
  • W okresie Adwentu nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.30.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na fundusz remontowy.
  • Dostępne są kalendarze parafialne na rok 2022 - są do zabrania z tyłu kościoła.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 8-12 oraz 15-17.30 (z przerwą w godzinach 10.00-10.30).
  • Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy Św. wieczornej na plebanii.
  • W sobotę, także po Mszy św. wieczornej, adoracja z modlitwą w intencji uzależnionych.
  • Do nabycia "Gość Niedzielny".
  • Kościół sprzątało 6 mieszkańców bloku 4 i 5. Bóg zapłać.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Szczegółowe informacje w biurze Sułkowickiego Ośrodka Kultury oraz na stronie internetowej.
  • Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosprawnych „Kolonia” zaprasza do wsparcia przez nabycie w corocznym kiermaszu stroików świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Kiermasz odbędzie się 19 grudnia w godzinach przedpołudniowych.