• Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za składane ofiary.
  • Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP, jest to święto nakazane, mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii oraz powstrzymania się od prac niekoniecznych. Msze Święte według porządku niedzielnego. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy Świętej.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Sportowej – od Cepelii do pp. Stokłosów. W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy parafianom z ul. Sportowej - do końca. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy Świętej.