• Dzisiaj w całej Polsce odbywa się liczenie niedzielnych praktyk religijnych.
  • Trwa październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej, którą w naszym kościele odmawiamy codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy, którą w tym roku ofiarujmy szczególnie w intencji pokoju i Ojczyzny.
  • We wtorek o godzinie 20.00 parafialna grupa „Mężczyźni św. Józefa” zapraszają chętnych mężczyzn na wspólną adorację w kościele oraz spotkanie na plebanii.
  • w czwartek – wspomnienie swojego patrona obchodzi Ks. Edward, Z okazji imienin Ojcu Edwardowi do modlitwy w jego intencji dołączamy najlepsze życzenia dobrego zdrowia, dalszej aktywności duszpasterskiej i wielu łask płynących z Najświętszego Serca Jezusowego.
  • W czwartek i piątek o godz. 18.30 w salkach na plebanii spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania - obecność obowiązkowa.
  • w piątek – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque; Z okazji przypadającego w tym dniu Święta Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom oświaty życzymy Bożego błogosławieństwa oraz wytrwałości w nauczaniu i wychowywaniu młodego pokolenia; Na Mszę świętą o g. 18.00 zapraszamy nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkół i przedszkoli z naszej parafii.
  • W sobotę po Mszy świętej wieczornej adoracja wraz z modlitwą za osoby uzależnione i ich rodziny, a na plebanii pouczenie przed-chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski. Po południu o godz. 16.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
  • Rozpoczęliśmy przyjmowanie wypominków jednorazowych i rocznych. Ze stolików za ławkami można zabrać kartki do wypisania zmarłych. Wypominki jednorazowe składamy wraz z dobrowolną ofiarą do puszki w zakrystii. Wypominki roczne przyjmowane są w kancelarii parafialnej lub zakrystii po Mszy świętej - ofiara tak jak wcześniej w wysokości intencji mszalnej. Podobnie jak w poprzednich latach przy okazji wypominków prosimy o składanie w opisanych kopertach ofiar na wywóz śmieci i prace porządkowe na cmentarzu parafialnym w wysokości 30 złotych od rodziny.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. 1– Maja za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Szkolna (bez bloków) i ul. Smereczyńskiego. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
  • W przyszłą niedzielę odbędą się w Kalwarii Zebrzydowskiej Dróżki Maryjne w intencji zmarłych. Zbiorka przy ołtarzu polowym obok Klasztoru o g. 8.00. Bliższe informacje u organizatorów – pana Pawła Chromego i Janusza Koźlak.