• Dzisiaj ostatni dzień starego roku, o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo dziękczynne, podczas którego odśpiewamy Nieszpory, Suplikacje oraz Te Deum. Następnie zostanie odprawiona Msza święta dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w mijającym roku. Za odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy” w kościele lub kaplicy w podziękowaniu Bogu za dobrodziejstwa otrzymane w ciągu całego minionego roku można uzyskać odpust zupełny.
  • w poniedziałek /01.01 - Nowy Rok/ – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, święto obowiązkowe. Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. Składka będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II w Krakowie „Nie lękajcie się!”
  • we wtorek /02.01/ - wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
  • w czwartek /04.01/ - I czwartek miesiąca, „Godzinę świętą” po Mszy świętej o 18.00 poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie spotkanie członków Straży Honorowej NSPJ
  • w piątek /05.12/ - I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od g. 16.30. Po rannej i wieczornej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu a po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla rodziców i chrzestnych w salce na plebanii.
  • w sobotę /06.01/ - uroczystość Objawienia Pańskiego /Trzech Króli/ – święto obowiązkowe. Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy św. pobłogosławimy kadzidło i kredę, które przed kościołem będzie rozprowadzała młodzież z Grupy Apostolskiej. Z racji I soboty miesiąca o g. 17.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na styczeń: za poczęte dzieci.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Partyzantów –– od pp. Moskal do pp. Bochenek za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy panu Kościelnemu i jego najbliższym.
  • W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Panu Kościelnemu można osobiście lub w kopercie za pośrednictwem księdza złożyć ofiarę jako podziękowanie za jego posługę w naszym kościele. Kolędowe błogosławieństwo niech chroni nasze domy i umacnia rodziny na drodze chrześcijańskiego życia. Plan wizyty duszpasterskiej jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej naszej parafii: parafiasulkowice.com
  • Przypominamy, że w okresie kolędowym załatwienie spraw kancelaryjnych możliwe jest w dni powszednie po rannej Mszy świętej.