NIEDZIELA - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO (07.01.2024)

• Święto Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku w liturgii rozpoczyna się okres zwykły. Jednak zgodnie z naszą polską tradycją przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego - święta Ofiarowania Pańskiego. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • We wtorek o godz. 20.00 parafialna grupa „Mężczyźni św. Józefa” zapraszają chętnych mężczyzn na wspólną adorację w kościele oraz spotkanie na plebanii.
  • W sobotę po Mszy świętej wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.
  • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone w grudniu zebrano kwotę 13250 zł.
  • Bóg zapłać panu Kościelnemu i jego najbliższym za posprzątanie w minionym tygodniu naszego kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów – od pp. Kutyrba (nr 44) do początku ulicy. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
  • W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Plan wizyty duszpasterskiej jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej naszej parafii: parafiasulkowice.com . W okresie kolędowym załatwienie spraw kancelaryjnych możliwe jest w dni powszednie po rannej Mszy świętej.